runDisney Castaway Cay Challenge 5K 2020 áttekintés

annak ellenére, hogy minden alkalommal van egy 5K, amikor egy Disney hajót dokkolnak a Castaway Cay-nél, évente egy körutazás van fenntartva egy speciális 5K kihívásra! A Disney Dream minden januárban a maratoni hétvége utáni hétfőn vitorlázik, hogy futókat vigyen a Castaway Cay szigetére. A futók teljesíthetik a szárazföldön lévő 4 távolság bármelyikét (vagy mindet), majd teljesíthetik az 5K-t a Disney privát szigetén, hogy bónuszérmet kapjanak! Jelenleg ez runDisney egyetlen kihívás érem nyerhet csak kitöltésével két 5K versenyen!

a 2020-as Castaway Cay Challenge-nek gyönyörű időjárása volt, és gyönyörű napfelkeltével kezdődött a

Castaway Cay Challenge Cruise

történelmileg a Disney álom mindig elhagyta Port Canaveralt erre a különleges körutazásra a maratoni hétvége utáni hétfőn. Bár nem számítunk arra, hogy ez megváltozik, mindig jó ötlet, hogy ellenőrizze a runDisney-t és az utazási szakembert. Ez a körutazás egyedülálló, és az 5K előtti este a Castaway Cay-nél dokkol. így a személyzet tagjai felállíthatják a szigetet a különleges 5K versenyre! Ez azt is jelenti, hogy a hajón mindenki gyönyörű napfelkeltét láthat a Disney privát szigete felett!

az útvonal néhány évig változatlan maradt. Ez egy 4 éjszakás hajókázás Nassau, Castaway Cay és egy nap a tengeren. A futóknak regisztrálniuk kell a runDisney-vel az adott Castaway Cay Challenge versenyre. Az ingyenes 5K még később reggel is előfordul, valójában mindkettőt futottuk!

Castaway Cay Challenge 5k pálya

azok a futók, akik korábban cirkáltak, ismerik a szokásos Castaway Cay 5K pályát. Szerencsére ez más! A verseny a leszállópályán kezdődik, és a Serenity Bay privát kabinjai felé halad. Ez azt jelenti, hogy a strandra néző kilátás nyílik a fák között erre az első oda-vissza szakaszra. Egy gyors kiruccanás után a kifutópályán a futók belépnek a kerékpáros hurokba.

Chip & Dale imádta a pólóinkat a 2020-as Castaway Cay Challenge során! Katie és Spencer pólóit megtalálod az Etsy áruházunkban!

elhaladtunk 3 különböző karakter megáll! Az első Jack Sparrow kapitány volt a leszállópálya végén. Fontos megjegyezni, hogy az utolsó karámban hagytuk el, a golfkocsi söpörése technikailag elkapott minket ezen a megállón, de folytathattuk. A strand közelében volt Timon! Az első forduláskor lehetőség volt fénykép készítésére egy képkerettel, ezt kihagytuk.

Timonnal a Serenity-öbölben, a homokban találkoztunk a 2020-as Castaway Cay Challenge során.

visszafelé Jack Sparrow cserélt Peter Pan-nal. Valahogy túl gyorsak voltunk ahhoz, hogy észrevegyük a cserét. Rossz időzítésnek hangzik, és hamarabb kellett volna váltaniuk. Ahogy beléptünk a kerékpáros hurokba, találkoztunk chippel és Dale-vel imádnivaló Hawaii ingükben. Ez volt a kedvenc megállónk! Kilépés a hurokból, izgatottan láttuk Stitch-et a helyükön! Miután a karakterek kapcsoló lehetővé teszi, hogy bizonyos fajta a karakter megáll!

Castaway Cay Challenge tevékenységek

ez a különleges körutazás a Disney Dream büszkélkedhet néhány extra tevékenységek is! Élveztük a különleges rundisney kézműves tevékenység, ahol tettünk jelek felvidítani futók, valamint érmek! A verseny napján a lőrés ablakába tesszük a táblákat! Volt egy beszélgetés is, hogy megvitassák a versenyt előző nap az egyik nagyobb színházban. Eltekintve attól, hogy lehetősége van kérdéseket feltenni, kisorsoltak néhány jó tárgyat is! A tengeren töltött napon a futók részt vettek a rundisney trivia-ban.

versenyérmeket és jeleket készítettünk a runDisney Crafts során a 2020-as Castaway Cay Challenge Disney Cruise-on!

összességében nagyon élveztük a Castaway Cay futását. Lehet, hogy ez az egyik legdrágább 5K verseny, de a Minnie kapitány érem kötelező volt! Volt lenyűgöző időjárás ebben az évben, de korábban már hideg, sőt esős. Azt tanácsoljuk, hogy vegye ezt a körutazást, ha már a Disney Cruise Lines-szel cirkált, de egyébként nem tennénk ki az összes pénzt.

további kérdése van az adott Castaway Cay Challenge 5K-val kapcsolatban? Nézze meg a GYIK-t!