Kurt Busch nyeri Busch Pole Award for Coca-Cola 600

Kurt Busch nyerte a Busch Pole Award a Coca-Cola 600 vasárnap Charlotte Motor Speedway. Busch 181,269 mérföld / órás kört tett meg az 1,5 mérföldes pálya körül az 1.számú Chip Ganassi Racing Chevrolet-ben. Ez gyorsabb volt, mint Jimmie Johnson, aki 181,214 mph végsebességgel a második helyen végzett a 48.számú Hendrick Motorsports Chevrolet-ben.

Busch számára ez volt a 28.Busch Pole-díja a NASCAR kupasorozatban, és az első pole-ja a Charlotte Motor Speedway-n.

Chase Elliott, Matt Kenseth és Tyler Reddick kerekítették az első öt helyet, mind Chevroletben.