Jeremy Hall (foci)

CollegeEdit

mielőtt csatlakozott a 17 éven aluli nemzeti rezidencia programhoz, Hall a helyi klubban játszott Hillsborough County United. Hall főiskolai focit játszott a Marylandi Egyetem, ahol megnyerte a 2009-es NCAA I. osztályú bajnokság. Főiskolai karrierje során Hall kétszeres volt NSCAA / Adidas All-American, A USYSA All-American 2005 – ben, kétszeres Parade All-American. Három év alatt Marylandben 66 meccsen szerepelt, 26 gólt szerzett, 14-en pedig asszisztált.

ProfessionalEdit

Hall-t a New York Red Bulls draftolta a 2009-es MLS SuperDraft első fordulójában (összesítésben a 11.). Az MLS-ben debütált 19 március 2009, a 2009-es szezonnyitó ellen Seattle Sounders FC. A New York-i első szezonja alatt Hall 24 alapszakasz-mérkőzésen jelent meg, elsősorban jobbhátvédként. A New York-i első szezonjának végén Hall testvérklubbal edzett Red Bull Salzburg.

a 20 március 2010, Hall kezdődött, és játszott a teljes 90 perc Red Bulls egy 3-1 győzelem ellen Santos FC, amely az első mérkőzés játszott az új Red Bull Arena. Május 23-án, 2010 Hall szerzett New York nyitó cél egy 3-1 győzelem olasz oldalon Juventus FC egy barátságos játszott a Red Bull arénában. Október 21-én, 2010 Hall kezdődött bal hátsó segítve New York egy 2-0 győzelem New England Revolution, amely segített New York clinch a második alapszakaszban Keleti Konferencia címet.

22.November 2010-én jelentették be, hogy a Hall-t a 2011-es Portland Timbers bővítőcsapatba cserélték a 3. forduló választásáért cserébe a 2011-es SuperDraft-ban. Hall volt rendszeres kezdő Portland előtt kereskednek FC Dallas augusztus 19, 2011 cserébe középpályás Eric Alexander.

a csarnokot 29.November 2011-én a Toronto FC-be cserélték a 2013-as MLS SuperDraft második fordulójának cseréjéért. Hall a második félidőben debütált Torsten Frings 2-0-s hazai vereségben D. C. United. Hall szerezte első szakmai cél június 20, 2012 ellen Houston Dynamo, a játék véget ért a 3-3 el döntetlen.

2014 decemberében Hall-t Toronto cserélte New England Revolution cserébe egy negyedik körös válogatásért a 2015-ös MLS SuperDraft-ban. Hall 12 alkalommal jelent meg New England 2015-ben, 998 percet naplózva.

8.február 2016-án bejelentették, hogy a csarnok egyéves szerződést írt alá a 2016-os NASL szezonban szülővárosával, a Tampa Bay Rowdies-szel. A szerződésnek klub opciója van a 2017-es szezonra is. Július 21, 2016, Hall csatlakozott United Soccer League oldal Sacramento Köztársaság kölcsönben.

InternationalEdit

2003 óta tagja az Egyesült Államok futball rezidens programjának, és 22 sapkát szerzett az U-17-es csapattal, beleértve a 2005-ös FIFA U-17-es világbajnokságot Peruban, ahol hat rajtot és egy gólt szerzett az elefántcsontparti U-17-esek ellen. az U-20-as szinten is képviselte az Egyesült Államokat.

2016 májusában Hall-t behívták a Puerto Rico labdarúgó-válogatott barátságos mérkőzésre az Egyesült Államok ellen Bayam blokkok, Puerto Rico. Hall Puerto Rico-i nagyszülei révén kvalifikálta magát a Puerto Rico-i csapatba. A 2017-es karibi Kupa második fordulóját játszotta, segítve Puerto Ricót a harmadik fordulóba jutni, és csak két meccsre van attól, hogy először elérje a 2017-es CONCACAF arany kupát.

2017-ben az Orlando City SC és a CONCACAF Nations League elleni mérkőzéseken 2018-ig játszott a csapattal.