Cinnaminson Városi Bíróság

védőügyvéd a Cinnaminson bűnügyi vádak

bár Cinnaminson először rendezni a Lenape indiánok, ez most egy település 15,669 lakosok és részesedése bűncselekmények, DWI és a közlekedési szabálysértések. Ha meg kellene határoznia a Cinnaminson Township megsértésének egyik forrását, akkor a 73-as út mentén gépjármű-megállóknak kellene lenniük. Akár DWI letartóztatásról, akár kábítószer-vádról beszél, a letartóztatások legnagyobb blokkjának ebből az úttestből kell származnia. Ha marihuána birtoklásával vádolták, egyszerű támadás, rendbontás vagy más rendezetlen személyek bűncselekménye a városban, vádját a Cinnaminson Városi Bíróságon fogják kezelni. Ez is a helyszín, ahol a közlekedési jogsértések, mint a vezetés közben felfüggesztett, vakmerő vezetés és vezetés biztosítás nélkül hallható. A Mount Laurel Ügyvédi Irodánk körülbelül 7 mérföldre van a bíróságtól, és jól felszerelt volt ügyészekkel és 100 éves tapasztalattal rendelkezik, hogy megvédje Önt. Beszélni, hogy egy ügyvéd a cég, hívjon minket egy ingyenes konzultáció 856-234-8900. Az egyik ügyvédünk lehetőséget ad Önnek arra, hogy áttekintse a megállással, a kereséssel és/vagy a díjjal kapcsolatos tényeket, és ütemtervet adjon Önnek az ügy legjobb kimenetelének eléréséhez.

Cinnaminson Városi Bíróság bűncselekményei

a Cinnaminson Városi Bíróság a következő címen található: 1621 Riverton Road, Cinnaminson, New Jersey 08077. A bíróság hatáskörrel rendelkezik a vétség jellegű, kevésbé súlyos büntetőjogi panaszok, valamint a felfüggesztés alatti vezetés, a baleset helyszínének elhagyása, a gondatlan/gondatlan vezetés, a biztosítás nélküli vezetés és egyéb gépjármű-díjak eldöntésére. A bíróság minden döntését tiszteletreméltó Richard E. Adnronic hozza meg. A bírósági adminisztrátor Jacqueline Gleason, CMCA, helyettese pedig Gina A. Leusner, DMCA / CMCA. A városi bíróságot a 856-829-4027 telefonszámon érheti el. Az üléseket minden hónapban az első hétfőn 12:00 órakor, a harmadik kedden 8:30-kor, a negyedik kedden pedig 5:00-kor tartják. További információk a Cinnaminson Városi Bíróság Hivatalos honlapján találhatók.

díjak a Cinnaminson Township NJ-ben

a 2014 júniusáig tartó bírósági évben 301 vádolható, 709 rendezetlen személy bűncselekmény, 80 DWI és 4714 mozgó forgalmi bűncselekmény történt Cinnaminsonban. Rutin megsértése, mint a gondatlan vezetés és a gyorshajtás határozottan teszik ki a legnagyobb szegmense a jegyek hallott szinte minden héten, bár súlyosabb panaszok a családon belüli erőszak, a kábítószer és Kellékek birtoklása és a lopás is a naptárban. Sok idézet a város forgalmasabb útjain merül fel, beleértve a 130-as utat, a 130-as utat, az 543-as utat és, mint korábban említettük, a 73-as utat. Ha az egyént bűncselekménnyel vádolják, vádolható bűncselekménynek nevezik, hogy azt a Holly NJ-hegységben található felsőbb bíróságon kell meghallgatni. Az ebbe az osztályba tartozó díjak első fokozat formájában érkeznek, második fokozat, harmadik vagy negyedik fokú bűncselekmény. Minden terjesztési szándékú birtoklás, súlyos testi sértés és kemény drogokkal, például heroinnal, kokainnal és MDMA-val kapcsolatos birtoklási eset ebbe a kategóriába tartozik.

Cinnaminson NJ bűnügyi ügyvédek

ha forgalmi ügyvédet vagy bűnügyi védőügyvédet keres, hogy képviselje Önt a Cinnaminson Városi Bíróságon vagy a Burlington Megyei Legfelsőbb Bíróságon vádolható bűncselekmény védelmében, azért vagyunk itt, hogy segítsünk Önnek. Az ügyvédi irodák Jonathan F. Marshall, tudjuk ajánlani képviselet a személyzet védőügyvédek évtizedes siker mögöttük. Ügyvédeink tudják, mi kell ahhoz, hogy hatékonyan harcoljanak egy ügyben tárgyalás útján, vagy kedvező vádalkut tárgyaljanak. Az első konzultációk az ügy sajátosságainak megvitatására ingyenesek. Tehát hívjon minket bármikor 856-234-8900 segítségért.