Chandler Smith nyolc versenyen versenyez az 51. számú JBL Tundra-ban

Kyle Busch Motorsports (KBM) ma bejelentette, hogy Chandler Smith visszatér a szervezethez egy nyolc futamú NASCAR Gander RV & Szabadban teherautó sorozat menetrend 2020-ban a JBL elsődleges támogatásával, a mérnöki kiváló hangzás hatósága. Smith elindítja 2020-as menetrendjét, amely részt vesz a Triple Truck Challenge első két versenyén, április 18-án Richmondban (Va.) Raceway és május 1 Dover (Del.) Nemzetközi Speedway.

2019-ben Smith lenyűgöző, 4,2-es átlagot ért el négy Gander Trucks rajtján, az 51.és a 46. számú csapat között megosztva. Smith mind a négy rajtjában a top 10-ben végzett, 56 kört vezetett, és három első öt helyezést ért el. Legjobb eredménye a második helyezett volt Bristol (Tenn.) Motor Speedway. A versenyző csodagyerek öt rajtot is indított a KBM Super Late Model programjában az elmúlt szezonban, második helyezett lett az All-American 400-ban a Fairgrounds Speedway-n Nashville-ben (Tenn.) és a hatodik helyen végzett a Winchester 400-on Winchesterben (Ind.) Speedway és a hógolyó Derby A Five Flags Speedway.

a KBM-ben 2019-ben korlátozott menetrendje mellett Smith lenyűgöző volt a második részmunkaidőben ARCA Menards Racing Series menetrend. A grúziai bennszülött öt győzelmet, négy pole-ot, 666 kört vezetett, nyolc top-öt és 10 top-10-es helyezést ért el, miközben a 11 versenyből mindössze 20 versenyen vett részt. Öt győzelme 2019-ben sorozatmagasság volt, és annak ellenére, hogy részmunkaidős volt, a második egymást követő évben vezette a sorozatot körökben. Az elmúlt két szezonban összesen 20-an indultak, Smith hét győzelmet, nyolc pole-ot, 1429 kört vezetett, 14 top-öt és 19 top-10-es helyezést ért el, ami átlagosan 4,3-at eredményezett.

Smith 2020-as Gander Trucks menetrendjének fennmaradó része a következő lesz: Michigan International Speedway Brooklynban augusztus. 8, majd a hét rájátszási verseny közül öt; World Wide Technology Raceway a Madison Gateway-nél, beteg., Augusztus. 21, Bristol (Tenn.) Motor Speedway Szeptember. 17, Las Vegas (Nev.) Motor Speedway Szeptember. 25, Talladega (Ala.) Superspeedway Október. 3 és Főnix (Ariz.) Versenypálya Nov. 6.

“sokat tanultam a NASCAR Gander RV & outdoor Truck sorozat versenyzéséről a tavalyi négy versenyemen, és hálás vagyok mindenkinek a KBM-nél, a JBL-nél, a Toyotánál és a TRD-nél a lehetőségért, hogy idén kibővíthettem a menetrendet” – mondta Smith. “Danny Stockman (legénységfőnök) és az 51-es csapat összes tagja már jól kezdte a versenyt Kyle-lal (Busch) Las Vegasban és Riley-val (Herbst) Daytonában. Tudom, hogy minden héten gyors JBL Tundrákat fognak biztosítani nekem. Ha a munkámat végzem, és csapatként teljesítünk, biztos vagyok benne, hogy képesek leszünk összeszedni néhány győzelmet, és olyan helyzetbe hozni magunkat, hogy egy másik tulajdonos bajnokságát hozzuk haza a KBM-nek.”

“Chandler egyike azoknak a fiatal versenyzőknek, akik képesek sebességet produkálni, és minden szinten elöl futnak, ahogy felfelé haladnak a ranglétrán, és ez nem volt más számára tavaly a teherautó-sorozatban” – mondta Kyle Busch tulajdonos. “Ő volt a leggyorsabb az edzésen az első kamionversenyén, kiment és vezetett egy csomó kört. Bár csak négy verseny volt a menetrendjében, párszor keveredett a győzelemért, és úgy érezzük, hogy az első győzelme a KBM-ben a sarkon van.

“hasonlóan az előtte lévő fiatalabb srácokhoz, Erik Jones-hoz és Legutóbb Christian Eckes-hez, úgy érezzük, hogy a teherautókban töltött második évének menetrendje különböző típusú pályák keveréke, és mivel a versenyeinek jó része a rájátszás alatt jön, ez segít felkészíteni őt az év újonca címre, és a következő szezonban a bajnokságért versenyezhet.”

a JBL-ről:

a JBL létrehozza azt a csodálatos hangot, amely az élet legepikusabb pillanatait formálja. Az olyan ikonikus eseményektől kezdve, mint a Woodstock és a Madison Square Garden koncertjei, a Yankee Stadionban játszott játékokig és a hétvégi kirándulásokig, a JBL díjnyertes hangzással emeli a hallgatók tapasztalatait, amely lehetővé teszi számukra, hogy a legtöbbet hozzák ki minden pillanatból. A páratlan szakmai hitelesítő és több mint 70 éves nyilvánított iparág vezető innováció, JBL a hatóság mérnöki kiváló hang. A JBL a HARMAN márka portfóliójának része, amelyet az audiofilek, a zenészek és a szórakoztató helyszínek csodálnak, ahol világszerte fellépnek. A HARMAN világszerte tervez és tervez összekapcsolt termékeket és megoldásokat autógyártók, fogyasztók és vállalkozások számára, beleértve a hálózatba kapcsolt autórendszereket, audio-és vizuális termékeket, vállalati automatizálási megoldásokat; valamint a tárgyak internetét támogató szolgáltatásokat. Ma már több mint 50 millió autó van felszerelve HARMAN audio és connected car rendszerekkel. 2017-ben a HARMAN a Samsung Electronics Co.teljes tulajdonú leányvállalata lett., Kft.

a Kyle Busch Motorsportsról:

a 2010-es debütálás óta a Kyle Busch Motorsports (KBM) gyorsan a NASCAR egyik legsikeresebb csapatává vált. A kétszeres Kupasorozat bajnok Kyle Busch tulajdonában van, és a győzelem iránti szenvedélye táplálja, a szervezet a gander RV & Outdoors Series rekordokat tartja a legtöbb karrier-győzelemért (76) és a legtöbb győzelemért egyetlen szezonban (14 2014-ben). A sorozatrekord hét tulajdonos bajnokságának összegyűjtése mellett, a szervezet két bajnokságot nyert pilótát állított elő; Erik Jones (2015) és Christopher Bell (2017).

a KBM versenygyőztes Toyoták flottáját készíti elő a legkorszerűbb 77 000 négyzetméteres létesítményéből Mooresville-ben, N. C. A rajongók naprakészek maradhatnak a legfrissebb KBM hírekkel online www.KyleBuschMotorsports.com, a csapat Facebook-on (KBMteam) való tetszésével, valamint az Instagram-on (KBMteam) és a Twitteren (@Kbmteam) való követésével.