Chad Finley Racing

első JEGS/CRA All-Stars Tour verseny Chad Finley Set Springport Motor Speedway

keresi kezdeni JEGS/CRA szezon le a győzelem

DeWitt, Michigan (péntek, április 26, 2013): miután a kilencedik helyen végzett az ARCA/CRA Super Series Powered by JEGS és az ARCA Midwest Tour kombinált verseny; a 7-Up 150 szombaton, április 20-án Toledo autópálya Toledóban, Ohio. Chad Finley most üzemmódot vált, és a Chevrolet Performance által bemutatott 2013-as JEGS/CRA All-Stars turnéra összpontosít.
a kabin láz 100 által bemutatott JEGS.com április 28-án, vasárnapra van beállítva Springport Motor Speedway, csak egy órával délre található a Chad Finley Racing shop ban ben Springport, Michigan mivel a 3/8-as (0,375) mérföldes félig bankos aszfaltozott ovális nagy részvételi arányt vár JEGS/CRA bejegyzések az egész országból. Finley úgy érzi, készen áll a kihívásra, és alig várja, hogy végre egy kicsit közelebb versenyezhessen az otthonához ezen a hétvégén.
“tudom, hogy jó autónk van Springport számára, de úgy tűnik, sosem volt szerencsénk. Remélhetőleg ez a hétvégén megváltozik.”A 21 éves játékos kijelentette, hogy ő és a CFR csapata folytatja az utolsó előkészületeket a különleges vasárnap délutáni versenyre. “Jó csapatunk van itt a CFR – nél, és amilyen gyorsak voltunk az idei első két bemutatón a Super Late modellel, ugyanolyan gyorsak leszünk a JEGS autóval, és remélhetőleg a trófeával távozunk Springportból.”A DeWitt, Michigan pilóta hozzátette.
a 2012-es versenyszezonban Finley a JEGS/CRA All-Stars Tour volt a részesedése a magas jegyzetek beleértve megnyerte az első karrier JEGS/CRA All-Stars Tour esemény Columbus Motor Speedway Columbus, Ohio vissza május 26-án, 2012-ben is elsöprő Mind Gyors selejtező díjat a 2012 Brickyard Speedweeks mind az ARCA/CRA Super Series és JEGS/CRA All-Stars Tour Lucas Oil Raceway Clermont, Indiana.
elsősorban JEGS/CRA-ban versenyzett, 13 rajtban pedig a 14 pontversenyből Finley egy győzelmet aratott, karrierje első győzelmét a CRA-ban. A győzelem része összesen négy top ötös és hét top 10 bemutatók. Finley továbbra is az egyik Minden idők vezetői a legtöbb statisztikai kategóriában a második évben JEGS/CRA All-Stars Tour által bemutatott Chevrolet Performance mivel ő az első öt minden idők karrier top ötös, karrier top 10 befejezi, karrier kör vezetett, karrier látszat, és karrier kör befejeződött.
Finley utolsó versenyén, a Border Wars 7-Up 150-en Toledóban, majd a hetedik kvalifikáció után, és csak hiányzott a hatos megfordítása a versenyre, a DeWitt, Michigan pilóta a negyedik sor belsejében indult, és a verseny első felében a TOP 10-ben maradt. A 15 perces szünet után a 76. körben a 150 körös főből Finley a kilencedik helyért küzdött, amikor levágta a jobb első gumiabroncsot és megpördült. A kerékcsere után Finley visszatért a pályára, és a kilencedik helyen végzett.
“nagyszerű autónk volt, és türelmesen vártuk a versenyt. Mi csak követte (végső győztes) Johnny (VanDoorn) ott az első félidőben. A szünet után, és amikor zöldre váltottunk, néhány kör alatt kivágtunk egy gumit, és visszaestünk. Bementem az egyikbe, és a kocsi felment a dombra a golyókban, és megpördültem..”Elmagyarázta. “Visszavágtunk, és egy erős mezőny ellen kerültünk vissza a top 10-be.”Hozzátette.
a 2013-as szezon során a CFR üzletben található összes autó Ford Fusions és szponzorált matricák Az Auto Value Parts üzletekben & tanúsított szervizközpontok, valamint a G-Oil / GETG.com , AutoParts2020.com, XLT Engineering, NorthsideTowing.net, eső evő ablaktörlő lapátok, az Air Lift Company, Memphis Wood Fire Grills, Bassett Racing Wheels, megfizethető gumiabroncs & szerviz, Bosch gyújtógyertyák, Hyperco felfüggesztés, Maurer textíliái, kiváló Versenyképek és M. P. H. promóciók.
a Chad Finley versenyzővel és Chad Finley versenyzővel kapcsolatos további információkért, valamint a 2013-as versenyszezon további szponzorálási lehetőségeiről jelentkezzen be a CFR weboldalára: > www.chadfinleyracing.Coma CFR-t a Facebook-on és a Twitteren is követheti, csak menjen: >www.facebook.com/chadfinleyracing és: > www.twitter.com/chad_finley kattintson a” Like “és a” Follow ” gombokra.