Rundisney Trosečník Cay Challenge 5K 2020 recenze

i když je 5K pokaždé, když je loď Disney zakotvena v Trosečníku Cay, jedna plavba ročně je vyhrazena pro speciální 5k výzvu! Disney Dream vyplouvá pondělí po maratonském víkendu každý leden, aby přivedl běžce na ostrov Trosečník Cay. Běžci mohou dokončit jakoukoli (nebo všechny) ze 4 vzdáleností na souši a poté dokončit 5K na soukromém ostrově Disney a získat bonusovou medaili! V současné době je to rundisneyho jediná výzva, kterou můžete získat pouhým dokončením dvou 5K závodů!

the 2020 Trosečník Cay Challenge měl krásné počasí a začal s krásným východem Slunce nad

Castaway Cay Challenge Cruise

historicky Disney Dream vždy opustil Port Canaveral pro tuto konkrétní plavbu pondělí po maratonském víkendu. I když neočekáváme, že se to změní, vždy je dobré se poradit s runDisney a vaším cestovním profesionálem. Tato plavba je jedinečná a zakotví v Castaway Cay noc před 5K.to je tak, aby zaměstnanci mohli nastavit ostrov pro speciální závod 5K! To také znamená, že každý na lodi může vidět krásný východ slunce nad soukromým ostrovem Disney!

itinerář zůstal několik let stejný. Jedná se o 4 noční plavba se zastávkou v Nassau, Trosečník Cay, a den na moři. Běžci se budou muset zaregistrovat u runDisney pro konkrétní závod Castaway Cay Challenge. Volný 5K se objeví ještě později ráno, vlastně jsme běželi oba!

Castaway Cay Challenge 5k Course

běžci, kteří předtím plavili, jsou obeznámeni se standardním Castaway Cay 5k course. Naštěstí, tenhle je jiný! Závod začíná na přistávací dráze a vede směrem k soukromým chatám Serenity Bay. To znamená, že výhled na pláž pokukuje mezi stromy pro tuto první a zadní část. Po rychlém výletu na přistávací dráze vstoupí běžci do smyčky na kole.

Chip & Dale miloval naše košile během 2020 Castaway Cay Challenge! Košile Katie a Spencera najdete v našem obchodě Etsy!

prošli jsme 3 různé charakterové zastávky! První byl kapitán Jack Sparrow na konci přistávací dráhy. Je důležité si uvědomit, že jsme odešli v poslední ohradě, golfový vozík sweep nás technicky chytil na této zastávce, ale bylo nám dovoleno pokračovat. V blízkosti pláže byl Timon! Při prvním otočení byla možnost pořídit fotografii s fotorámečkem, to jsme přeskočili.

setkali jsme se s Timonem na písku v Serenity Bay během 2020 Castaway Cay Challenge.

na zpáteční cestě se Jack Sparrow vyměnil s Peterem panem. Nějak jsme byli příliš rychlí na to, abychom viděli výměnu. Zní to jako špatné načasování a měli se vyměnit dřív. Když jsme vstoupili do smyčky na kole, potkali jsme Chip a Dale v jejich rozkošných Havajských košilích. To byla naše oblíbená zastávka! Ukončení smyčky, byli jsme nadšeni, když jsme viděli Stitch na jejich místě! Mít znaky přepínač umožňuje určitou rozmanitost v charakteru zastaví!

Trosečník Cay Challenge aktivity

tato speciální plavba na Disney Dream se může pochlubit některé další aktivity stejně! Užili jsme si speciální rundisney řemeslné činnosti, kde jsme udělali znamení fandit na běžce, stejně jako medaile! V den závodu jsme umístili značky do našeho okénka! Tam byl také chat diskutovat o závodě den předtím v jednom z větších divadel. Kromě možnosti klást otázky, také vylosovali některé skvělé předměty! V den na moři se běžci zúčastnili trivia rundisney.

udělali jsme závodní medaile a znamení během Rundisney Crafts na 2020 Castaway Cay Challenge Disney Cruise!

celkově, opravdu jsme si užili běh na Castaway Cay. Může to být jeden z nejdražších závodů 5K, ale medaile kapitána Minnie byla nutností! Letos jsme měli úžasné počasí, ale dříve bylo chladno a dokonce deštivé. Naše rada je vzít tuto plavbu, pokud jste již při pohledu na křižování s Disney Cruise Lines, ale my bychom vysolit všechny ty peníze jinak.

máte více otázek ohledně konkrétního trosečníka Cay Challenge 5K? Podívejte se na naše Časté dotazy!